Wózek Cybex Eezy S Plus 2
Wideo 6Zdjęcia 10 |
Wysokiej jakości wózek spacerowy znanej niemieckiej marki Cybex. Model nie jest zbyt obszerny, jego waga to 7,6 kg, ale jednocześnie wytrzymała aluminiowa rama wytrzymuje zwiększone obciążenia - do 22 kg. Tym samym dziecko będzie mogło jeździć aż do ok. 4 roku życia, dopóki potrzeba „transportu” w ogóle nie zniknie. Warto również zwrócić uwagę na wygodny system składania, do którego wystarczy wcisnąć jeden przycisk.
Po złożeniu wózek zajmuje mniej miejsca, bez problemu mieści się w bagażniku samochodu i stoi prosto. Cybex Eezy S Plus 2 jest wyposażony w sprężynowe gumowe koła, które umożliwiają chodzenie zarówno po gładkich miejskich chodnikach, jak i po śliskich płytkach centrów handlowych, trawie i wyboistym terenie. Według klasyków przednie koła są skrętne z możliwością zablokowania w pozycji prostej, co poprawia zwrotność wózka.
Jeśli chodzi o samą spacerówkę, to posiada opuszczane oparcie do pozycji poziomej, regulowany podnóżek zwiększający długość łóżeczka, 5-punktowe pasy oraz ochraniacz dla bezpieczeństwa maluszka, a także dość duża budka z ochroną UV50+. Ale wyposażenie modelu jest dość skromne: dostajesz tylko podwozie z chodzącym blokiem i standardowym przedziałem na zakupy, niestety nie ma tu żadnych dodatkowych akcesoriów.
Kup Cybex Eezy S Plus 2
Cybex Eezy S+2 New Miejski Wózek Spacerowy Hibiscus Red | 1 799 zł |
Cybex Spacerówka "Eezy S+ 2" w kolorze błękitnym | 1 123 zł |
Cybex Eezy S + 2 Lava Grey Spacerowy | 1 619 zł |
Cybex Eezy S+2 New Miejski Wózek Spacerowy Beach Blue | 1 619 zł |