SSD Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 1 TB
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Crucial CT1000P3PSSD8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 1 TB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial P3 Plus Gen4 NVMe SSD 1TB M2 2280 PCIe 40 3D-NAND CT1000P3PSSD8 | 375 zł |
Crucial P3 Plus SSD - 1TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 457 zł |
Crucial Dysk SSD P3 PLUS 1TB M.2 NVMe 2280 PCIe 4.0 5000/3600 DGCRCWKT01P3 | 410 zł |
Crucial P3 Plus M.2 PCI-e NVMe 1TB HD-SSDM2-CUL-046 | 351 zł |
Dysk CRUCIAL P3 Plus 1TB SSD | 280 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8
Ceny na Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P3 Plus CT500P3PSSD8 500 GB | od 240 zł | 15 oferty | ||
Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 1 TB | od 229 zł | 21 oferta | ||
Crucial P3 Plus CT2000P3PSSD8 2 TB | od 569 zł | 18 oferty | ||
Crucial P3 Plus CT4000P3PSSD8 4 TB | od 1 186 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →