Głośniki komputerowe Creative Pebble MF1680 (51mf1680aa001)
Zdjęcia 6 |
Creative Pebble MF1680 |
|
Malutkie głośniki do pompowania dźwięku z przenośnego sprzętu komputerowego na wzór tabletów i laptopów. Opracowując wygląd zewnętrzny modelu, projektanci Creative czerpali inspirację z japońskiego ogrodu skalnego. W efekcie cyfrowe „kamienie” MF1680 okazały się kompaktowe (11 cm długości, szerokości i wysokości), a także pasowały do wielu nowoczesnych wnętrz. Miniaturowe akustyki zasilane są z gniazda USB komputera.
Model obsługuje tylko połączenie przewodowe z nieusuwalnymi przewodami. Przy maksymalnej głośności Creative Pebble MF1680 zapewnia 4,4 W mocy dźwięku. Jednocześnie zadeklarowano pokrycie zakresu częstotliwości od 100 do 17 000 Hz dla „kamiennych dzieci”. Głośniki doskonale poradzą sobie z głosem filmów i oglądanych filmów. Regulator głośności odtwarzania znajduje się na przedniej powierzchni jednego z satelitów. Na sklepowych półkach miniakustyka prezentowana jest w dwóch kolorach do wyboru: wyrafinowana czerń lub czysta biel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Creative 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Creative.
Kup Creative Pebble MF1680
Wszystkie ceny 29 →Creative Labs Pebble 5390660192029 Głośniki Komputerowe Czarny | 89 zł |
Creative Pebble - Bia?y | 100 zł |
Creative Labs Głośniki Pebble 2.0 USB czarne UGCRLK200000011 | 94 zł |
Głośniki komputerowe Creative Pebble 2.0 USB Białe GL-20-CRE-111 | 99 zł |
Creative Labs Głośniki Pebble 2.0 USB czarne 44429 | 94 zł |