Комп'ютерні колонки Creative SBS E2500 (51MF0485AA001)
Відео 3Фото 5 |
Creative SBS E2500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creative 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creative.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creative SBS E2500
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Creative Sbs E2500 51MF0485AA001 Głośniki Czarny 1 Zestaw | 211 zł |
System akustyczny Creative Labs SBS E2500 30 W 2.1 kanały Czarny (51MF0485 | 219 zł |
Creative Labs Głośniki 2.1 Bluetooth SBS E2500 UGCRLB000021020 | 246 zł |
Głośniki komputerowe Creative SBS E2500 2.1 Bluetooth GL-21-CRE-099 | 259 zł |
Głośniki CREATIVE Sbs E2500 | 211 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →