Комп'ютерні колонки Creative Pebble Plus
Відео 10Фото 7 |
Creative Pebble Plus 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creative 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creative.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creative Pebble Plus
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Creative Pebble Plus 21 głośnik biurkowy zasilany przez USB z subwooferem | 149 zł |
Głośniki komputerowe Creative Pebble Plus 2.1 GL-21-CRE-094 | 179 zł |
Głośniki CREATIVE Pebble Plus 2.1 | 130 zł |
Creative Pebble Plus 2.1 Czarny | 130 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →