Myszka
Corsair Katar Pro Wireless (CH-931C011)
Wideo 13Zdjęcia 20 |
Corsair Katar Pro Wireless |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Katar Pro Wireless
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
mysz Gamingowa Katar Pro Wireless CH-931C011-EU | 155 zł |
CORSAIR Mysz bezprzewodowa CORSAIR Katar Pro Wireless CH-931C011-EU Czarny | 170 zł |
Corsair Katar Pro Wireless - Myszka do gier - Optyczny - 6 - Czarny z RGB | 223 zł |
Corsair Mysz bezprzewodowa Katar Pro czarna UMCRRRBG0000003 | 232 zł |
CORSAIR Katar Pro CH-931C011-EU bezprzewodowa czarna | 186 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →