Мишка
Corsair Katar Pro Wireless (CH-931C011)
Відео 13Фото 20 |
Corsair Katar Pro Wireless |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Katar Pro Wireless
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
mysz Gamingowa Katar Pro Wireless CH-931C011-EU | 155 zł |
CORSAIR Mysz bezprzewodowa CORSAIR Katar Pro Wireless CH-931C011-EU Czarny | 170 zł |
Corsair Katar Pro Wireless - Myszka do gier - Optyczny - 6 - Czarny z RGB | 223 zł |
Corsair Mysz bezprzewodowa Katar Pro czarna UMCRRRBG0000003 | 237 zł |
Corsair Mysz bezprzewodowa Katar Pro czarna UMCRRRBG0000003 | 241 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →