Opona całoroczna Cooper Discoverer STT 275/65 R18 123K
Wideo 15Zdjęcia 17 |
Wybierz rozmiar opony
Cooper Discoverer STT 275/65 R18 123K |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cooper 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cooper.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cooper Discoverer STT 275/65 R18 123K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooper Discoverer STT PRO (275/65 R18 123/120K) 0076159 | 1 536 zł |
Cooper Discoverer STT PRO ( LT275/65 R18 123/120K POR RWL ) 0076159 | 1 643 zł |
Cooper Discoverer STT PRO ( LT275/65 R18 123/120K POR RWL ) | 1 663 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →