Opona całoroczna Cooper Discoverer S/T Maxx 235/85 R16 120Q
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Cooper Discoverer S/T Maxx 235/85 R16 120Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cooper 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cooper.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cooper Discoverer S/T Maxx 235/85 R16 120Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooper Discoverer S/T Maxx (235/85 R16 120/116Q) 589888 | 820 zł |
Cooper Discoverer S/T Maxx ( LT235/85 R16 120/116Q 10PR, POR, przeznaczona | 831 zł |
Cooper Discoverer S/T Maxx ( LT235/85 R16 120/116Q 10PR, POR, przeznaczona | 818 zł |
Wideo recenzje
Polecamy