Opona zimowa Continental WinterContact TS870P 255/45 R19 104V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870P 255/45 R19 104V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870P 255/45 R19 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 870 P (255/45 R19 104V) 03557650000 | 1 184 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 255/45 R19 104V XL EVc ) 03557650000 | 1 196 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 255/45 R19 104V XL EVc ) | 1 210 zł |
Opony zimowe 255/45R19 104V WinterContact TS 870 P Continental 2023 | 1 110 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →