Opona zimowa Continental WinterContact TS870P 245/45 R18 100V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870P 245/45 R18 100V 245/45 R18 100 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870P 245/45 R18 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 870 P (245/45 R18 100V) 03556940000 | 876 zł |
Opona Continental 245/45R18 WinterContact TS 870 P 100V XL - opony zimowe | 839 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 245/45 R18 100V XL EVc ) 03556940000 | 937 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 245/45 R18 100V XL EVc ) | 949 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870P 245/45 R18 100V
Ceny na Continental WinterContact TS870P 245/45 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 245/45 R18 100V | od 839 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →