Opona zimowa Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92T
Wideo 4Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 205/60R16 WinterContact TS 870 92T - opony zimowe 355467 | 539 zł |
Continental WinterContact TS 870 (205/60 R16 92T) 03554670000 | 591 zł |
Continental WinterContact TS 870 ( 205/60 R16 92T EVc ) | 599 zł |
Continental WinterContact TS 870 ( 205/60 R16 92T EVc ) 03554670000 | 591 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92T
Ceny na Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92T |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92T | od 539 zł | 4 oferty | ||
Continental WinterContact TS870 205/60 R16 96H | od 531 zł | 5 oferty | ||
Continental WinterContact TS870 205/60 R16 96H Seal | od 589 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →