Opona letnia Continental SportContact 6 295/35 R22 108Y
Wideo 11Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Continental SportContact 6 295/35 R22 108Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental SportContact 6 295/35 R22 108Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental SportContact 6 (295/35 R22 108Y) 03577960000 | 1 428 zł |
Continental SportContact 6 ( 295/35 ZR22 108Y XL EVc ) 03577960000 | 1 454 zł |
Continental SportContact 6 ( 295/35 ZR22 108Y XL EVc ) | 1 472 zł |
Opona Continental 295/35 ZR22 SportContact 6 108Y XL - opony terenowe 3577 | 1 465 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →