Opona rowerowa Continental Ruban 29x2.1 Folding (0150577)
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Continental Ruban 29x2.1 Folding |
|
Technologia - system ShieldWall. Mieszanka - PureGrip.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Ruban 29x2.1 Folding
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona rowerowa CONTINENTAL Ruban 29 x 2.10 CO0150577 | 140 zł |
Continental Ruban Shieldwall Tubeless 29´´ X 2.10 Mtb Tyre Czarny 29´´ x 2 | 109 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Ruban 29x2.1 Folding
Ceny na Continental Ruban 29x2.1 Folding |
---|---|---|---|---|
Continental Ruban 29x2.1 Folding | od 109 zł | 4 oferty | ||
Continental Ruban 29x2.1 | od 113 zł | 4 oferty | ||
Continental Ruban 29x2.3 reflex | od 124 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →