Opona rowerowa Continental Grand Prix 700x23C
Wideo 18Zdjęcia 3 |
Continental Grand Prix 700x23C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Grand Prix 700x23C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Grand Prix 700 x 23c folding road tire 0100505 | 174 zł |
Continental Continental Grand Prix 29/28" (622 mm) 23.0 Folding Opona do r | 196 zł |
Continental Grand Prix 700c X 23 Road Tyre Czarny 700C x 23 | 149 zł |
Continental Grand Prix 700x23 folding tire 0100506 | 148 zł |
Continental Grand Prix 700c X 23 Rigid Road Tyre Czarny 700C x 23 | 132 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Grand Prix 700x23C
Ceny na Continental Grand Prix 700x23C |
---|---|---|---|---|
Continental Grand Prix 26x1 1/8 | od 147 zł | 1 oferta | ||
Continental Grand Prix 700x23C | od 132 zł | 5 oferty | ||
Continental Grand Prix 700x25C | od 100 zł | 8 oferty | ||
Continental Grand Prix 700x28C | od 140 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →