Opona motocyklowa Continental ContiTwist 140/70 -14 68S
Zdjęcia 4 |
Continental ContiTwist 140/70 -14 68S 3 B 10 " 50 M 3.5 B 10 " 59 M 90/90 B 10 " 50 M 90/100 B 10 " 53 J 100/80 B 10 " 58 M 100/90 B 10 " 56 M 110/70 B 11 " 45 M 110/70 B 12 " 47 M 110/70 B 16 " 52 S 110/80 B 10 " 63 L 110/90 B 12 " 64 P 110/90 B 13 " 56 Q 120/70 B 10 " 54 L 120/70 B 12 " 58 L 120/70 B 12 " 58 P White Wall 120/70 B 14 " 55 S 120/70 B 15 " 56 S 120/90 B 10 " 57 J 130/60 B 13 " 53 P 130/70 B 10 " 59 M 130/70 B 12 " 62 P 130/70 B 12 " 62 P White Wall 130/70 B 13 " 63 Q 130/70 B 17 " 62 H 130/90 B 10 " 61 J 140/60 B 13 " 63 S 140/60 B 14 " 64 S 140/70 B 12 " 65 P 140/70 B 14 " 68 S 140/70 B 16 " 65 S 150/70 B 14 " 66 S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiTwist 140/70 -14 68S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental 240117000 - 140/70/R14 68S - E/C/73dB - opony całoroczne Twist | 317 zł |
Opona Continental 140/70-14 TWIST 68S - opony skuterowe 240117 | 287 zł |
Continental ContiTwist ( 140/70-14 RF TL 68S tylne koło, M/C ) 02401170000 | 325 zł |
Continental ContiTwist ( 140/70-14 RF TL 68S tylne koło, M/C ) | 341 zł |
Continental Contitwist Race Tl 68s Reinforced Rear Scooter Tire Czarny 140 | 300 zł |
Modyfikacje Continental ContiTwist 140/70 -14 68S
Ceny na Continental ContiTwist 140/70 -14 68S |
---|---|---|---|---|
Continental ContiTwist 3 -10 50M | od 143 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTwist 3.5 -10 59M | od 159 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 90/90 -10 50M | od 158 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 90/100 -10 53J | od 159 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTwist 100/80 -10 58M | od 159 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTwist 100/90 -10 56M | od 161 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 110/70 -11 45M | od 177 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 110/70 -12 47L | od 195 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTwist 110/70 -16 52S | od 255 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTwist 110/80 -10 63L | od 164 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTwist 110/90 -12 64P | od 197 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTwist 110/90 -13 56Q | od 203 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 120/70 -10 54L | od 171 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTwist 120/70 -12 58P | od 172 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTwist 120/70 -12 58P WW | od 368 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 120/70 -14 55S | od 213 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 120/70 -15 56S | od 229 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 120/90 -10 57J | od 198 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 130/60 -13 53P | od 209 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 130/70 -10 59M | od 179 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTwist 130/70 -12 62P | od 205 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiTwist 130/70 -12 62P WW | od 387 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTwist 130/70 -13 63Q | od 199 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTwist 130/70 -17 62H | od 539 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiTwist 130/90 -10 61J | od 217 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 140/60 -13 63S | od 226 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 140/60 -14 64S | od 293 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 140/70 -12 65P | od 193 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 140/70 -14 68S | od 287 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiTwist 140/70 -16 65S | od 294 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiTwist 150/70 -14 66S | od 305 zł | 4 oferty |
Podobne