Opona letnia Continental ContiSportContact 5 295/40 R22 112Y
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiSportContact 5 295/40 R22 112Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiSportContact 5 295/40 R22 112Y
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiSportContact 5 (295/40 R22 112Y) 03544230000 | 1 715 zł |
Opona Continental 295/40R22 ContiSportContact 5 112Y XL ContiSilent - opon | 1 533 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 295/40 R22 112Y XL SUV ) 03543660000 | 1 609 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 295/40 R22 112Y XL ContiSilent, SUV ) | 1 712 zł |
Opony letnie 295/40R22 112Y ContiSportContact 5 Continental | 1 365 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →