Opona letnia Continental ContiCrossContact LX Sport 255/50 R20 105T
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact LX Sport 255/50 R20 105T 255/50 R20 105 T 255/50 R20 109 H Audi |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact LX Sport 255/50 R20 105T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental CrossContact LX Sport (255/50 R20 105T) 03592200000 | 1 111 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 255/50 R20 105T EVc ) 03592200000 | 1 177 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 255/50 R20 105T EVc ) | 1 192 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiCrossContact LX Sport 255/50 R20 105T
Ceny na Continental ContiCrossContact LX Sport 255/50 R20 105T |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 255/50 R20 105T | od 1 111 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 255/50 R20 109H Audi | od 969 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →