Czajnik elektryczny Concept RK3171 czarny
Zdjęcia 6 |
Concept RK3171 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept RK3171 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONCEPT Hausgeräte CONCEPT RK3171 czajnik elektryczny z regulacją temperat | 244 zł |
Czajnik Concept RK3171 Czarny | 244 zł |
Concept RK3171 czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury Cool Touch 1, | 249 zł |
RK3171 Czajnik elektryczny double wall 1,7 l z termoregulacją czarny RABAT | 279 zł |
Czajnik bezprzewodowy Concept RK3171 Czarna/INOX | 244 zł |
Czajnik CONCEPT double wall 1,7 l czarny RK3171 | 279 zł |
Czajnik CONCEPT double wall 1,7 l czarny RK3171 | 279 zł |
Modyfikacje Concept RK3171
Ceny na Concept RK3171 |
---|---|---|---|---|
Concept RK3170 biały | od 244 zł | 6 oferty | ||
Concept RK3171 czarny | od 244 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →