Odkurzacz
Clatronic BS 1313
Zdjęcia 5 |
Clatronic BS 1313 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic BS 1313
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic CLAT Nass/Trockensauger BS1313 sr BS 1313 inox 263978 | 472 zł |
Clatronic BS 1313 odkurzacz wielofunkcyjny 3w1 806207 | 474 zł |
Odkurzacz warsztatowy mokro sucho Clatronic BS 1313 | 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →