Clatronic AKS 832 (281055)
Фото 5 |
Clatronic AKS 832 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Купити Clatronic AKS 832
Усі ціни 13 →Clatronic 281055 Odkurzacz Ręczny Akumulatorowy Antracytowy AKS 832 | 138 zł |
Ręczny Clatronic AKS 832 AGDM-ODK-CRC-001 | 138 zł |
Odkurzacz ręczny Clatronic AKS 832 | 147 zł |
Clatronic Odkurzacz ręczny Clatronic AKS 832 (kolor srebrny) | 152 zł |
Odkurzacz ręczny CLATRONIC AKS 832 | 143 zł |
Повільна зарядка акумулятора
Мобільний ручний пилосос Clatronic AKS 832, який завжди під рукою, стане хорошим помічником у дрібному прибиранні салону автомобіля, чищенні домашніх меблів і видаленні пилу в системному блоці комп'ютера. Пристрій відрізняється можливістю роботи від вбудованої акумуляторної 12 В батареї, або від комплектного дроту, який підключається за допомогою мережевого 12 В перехідника. Максимальний час роботи від акумулятора 20 хв, після чого можна переключити пристрій на роботу від мережі. До мінуса моделі слід віднести морально застарілі нікель-металгідридні акумулятори, які потребують тривалого заряду. У корпусі пилососа, виготовленому з міцного матового пластику чорного кольору, розташований потужний електродвигун. Замість щілинного обдування, який традиційно розташовується по боках, тут отвори підведення повітря сконцентровані на сріблястій верхній площадці корпусу. Спереду на засувці пристібається контейнер для збору сміття з постійним пиловим фільтром що миється.
Універсальне живлення
Пристрій забезпечений багатофункціональним повзунковим перемикачем, що дозволяє вибирати живлення від акумулятора або від мережевого шнура. Виробник наполягає на використанні тільки комплектного кабелю живлення, для зберігання якого передбачений спеціальний відсік в корпусі пристрою. Прилад комплектується блоком живлення і 4 насадками, які встановлюються на спеціальний наконечник пилозбірника: короткою (13 см) і довгою (26 см) щілинною, насадкою-щіткою і насадкою для вологого прибирання. Модель виділяється невеликими розмірами і малою вагою 1.13 кг.