Пилосос
Clatronic BS 1302
Фото 3 |
Clatronic BS 1302 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic BS 1302
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Clatronic BS 1302 Eco-Cyclon Twin-Spin odkurzacz podłogowy bezworkowy z ba | 404 zł |
Odkurzacz bezworkowy CLATRONIC BS 1302 czerwony | 254 zł |
Odkurzacz bezworkowy Clatronic BS 1302 (czerwony) | 358 zł |
Odkurzacz bezworkowy Clatronic BS 1302 (czerwony) | 362 zł |
Odkurzacz bezworkowy CLATRONIC BS 1302 pomarańczowy | 329 zł |
Odkurzacz bezworkowy Clatronic BS 1302 (pomarańczowy) | 343 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →