Odkurzacz
Clatronic BS 1302
Zdjęcia 3 |
Clatronic BS 1302 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic BS 1302
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic BS 1302 Eco-Cyclon Twin-Spin odkurzacz podłogowy bezworkowy z ba | 344 zł |
Odkurzacz Clatronic BS 1302 czerwony | 320 zł |
Odkurzacz bezworkowy CLATRONIC BS 1302 czerwony | 254 zł |
Odkurzacz bezworkowy Clatronic BS 1302 (pomarańczowy) | 343 zł |
Odkurzacz bezworkowy Clatronic BS 1302 (czerwony) | 362 zł |
Odkurzacz bezworkowy CLATRONIC BS 1302 pomarańczowy | 329 zł |
Odkurzacz bezworkowy Clatronic BS 1302 (czerwony) | 358 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →