Switch Cisco CBS250-24P-4X
Cisco CBS250-24P-4X 24 GE / 4 SFP+24 GE / 4 SFP+, PoE 195 W 24 GE / 4 SFP+, PoE 370 W 48 GE / 4 SFP+48 GE / 4 SFP+, PoE 375 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cisco CBS250-24P-4X
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Switch Cisco Business 250 (CBS250-24P-4X-EU) | 2 744 zł |
Cisco CBS250-24P-4X-EU Smart 24-port GE, PoE+ 195W CBS250-24P-4X-EU | 2 714 zł |
Switch Cisco Zarządzany L2/L3 CBS250-24P-4X-EU | 3 203 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Switch Cisco CBS250-24P-4X-(wersja europejska) - PAC | 3 370 zł |
Cisco Business 250 Series Cbs250-24p-4x Switch Posrebrzany CBS250-24P-4X-E | 3 483 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Cisco CBS250-24P-4X
Ceny na Cisco CBS250-24P-4X |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS250-24T-4X | od 2 092 zł | 11 oferty | ||
Cisco CBS250-24P-4X | od 2 700 zł | 10 oferty | ||
Cisco CBS250-24FP-4X | od 3 452 zł | 11 oferty | ||
Cisco CBS250-48T-4X | od 3 368 zł | 10 oferty | ||
Cisco CBS250-48P-4X | od 2 257 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →