Комутатор Cisco CBS250-24P-4X
Cisco CBS250-24P-4X 24 GE / 4 SFP+24 GE / 4 SFP+, PoE 195 Вт 24 GE / 4 SFP+, PoE 370 Вт 48 GE / 4 SFP+48 GE / 4 SFP+, PoE 375 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS250-24P-4X
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Switch Cisco Business 250 (CBS250-24P-4X-EU) | 2 744 zł |
Cisco CBS250-24P-4X-EU Smart 24-port GE, PoE+ 195W CBS250-24P-4X-EU | 2 714 zł |
Switch Cisco Zarządzany L2/L3 CBS250-24P-4X-EU | 2 914 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Switch Cisco CBS250-24P-4X-(wersja europejska) - PAC | 3 370 zł |
Cisco Business 250 Series Cbs250-24p-4x Switch Posrebrzany CBS250-24P-4X-E | 3 483 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Cisco CBS250-24P-4X
Ціни на Cisco CBS250-24P-4X |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS250-24T-4X | від 2 048 zł | 11 пропозицій | ||
Cisco CBS250-24P-4X | від 2 700 zł | 10 пропозицій | ||
Cisco CBS250-24FP-4X | від 3 452 zł | 12 пропозицій | ||
Cisco CBS250-48T-4X | від 3 368 zł | 10 пропозицій | ||
Cisco CBS250-48P-4X | від 2 257 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →