Wzmacniacz Chicco Pocket Snack
Zdjęcia 9 |
Chicco Pocket Snack |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chicco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chicco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chicco Pocket Snack
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chicco Krzesełko do karmienia turystyczne Pocket Snack Violetta | 206 zł |
Chicco, Pocket Snack, krzesełko do karmienia, Dark Grey | 169 zł |
Chicco, Pocket Snack, przenośne krzesło do karmienia, Sage | 189 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości krzesełka do karmienia Chicco Pocket Snack:
- Dla dzieci od 6 do 36 miesięcy
PolecamyPorównaj w tabeli →