Бустер Chicco Pocket Snack
Фото 9 |
Chicco Pocket Snack |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco Pocket Snack
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chicco Krzesełko do karmienia turystyczne Pocket Snack Violetta | 206 zł |
Chicco, Pocket Snack, krzesełko do karmienia, Dark Grey | 169 zł |
Chicco, Pocket Snack, przenośne krzesło do karmienia, Sage | 189 zł |
Додаткові функції і можливості стільчика для годування Chicco Pocket Snack:
- Для дітей від 6-ти до 36-ти місяців
РекомендуємоПорівняти в таблиці →