Стільчик для годування Lionelo Linn Plus
Фото 4 |
Lionelo Linn Plus |
|
Максимальне навантаження: 15 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lionelo Linn Plus
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Krzesełko do karmienia LIONELO Linn Plus Beżowy | 269 zł |
Krzesełko do karmienia LIONELO Linn Plus Beżowy LO-LINN PLUS BEIGE | 269 zł |
Lionelo Linn Plus beżowe | 277 zł |
Krzesełko Do Karmienia Lionelo Linn Plus Składane | 300 zł |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →