Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus
Zdjęcia 4 |
Lionelo Linn Plus |
|
Maksymalne obciążenie: 15 kg
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lionelo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lionelo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lionelo Linn Plus
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krzesełko do karmienia LIONELO Linn Plus Beżowy | 269 zł |
Krzesełko do karmienia LIONELO Linn Plus Beżowy LO-LINN PLUS BEIGE | 269 zł |
Lionelo Linn Plus beżowe | 277 zł |
Krzesełko Do Karmienia Lionelo Linn Plus Składane | 300 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →