Стільчик для годування Chicco Polly 2 Start
Фото 12 |
Chicco Polly 2 Start |
|
Відносно недорога модель, яка може стати відмінним рішенням для діток від народження і до 3-річного віку. Виріб має металеву основу, що забезпечує йому міцність і надійність. При цьому модель досить зручна в зберіганні та перенесенні, оскільки володіє спеціальним складним механізмом. Загальна вага становить цілком класичні, як для рішень цього типу, 10,5 кг Стільчик для годування Chicco Polly 2 Start має весь необхідний набір можливостей, що забезпечують комфорт і безпеку малюка.
Так, кут нахилу спинки можна регулювати в 4 положеннях. А це означає, що крім годування, стільчик може використовуватися як шезлонг, місце для відпочинку і ігор дитини. 8-рівневий механізм регулювання висоти сидіння дозволяє підібрати максимально комфортні умови. Також цей стільчик для годування має механізм для регулювання висоти підніжки. Пластиковий обмежувач між ніг утримає непосиду в кріслі, запобігаючи падінню і не даючи змогу малюку прослизнути між стільницею і сидінням.
До речі, сама стільниці знімна, її можна демонтувати, перетворивши виріб у звичайний стілець для більш дорослих дітей, які вже можуть сидіти за спільним столом з батьками. Модель укомплектована знімним підносом. Встановивши його на стільниці, батьки позбавлять себе від проблем з чищенням і миттям столика після їжі малюка. Стійкість стільчику надають колеса з фіксаторами (у цій моделі їх два). При необхідності, дитину можна закріпити спеціальними ременями безпеки. Для зберігання іграшок є окрема кошик.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Купити Chicco Polly 2 Start
Усі ціни 10 →Chicco Krzesełko do karmienia Polly 2 Start 3w1 Dots | 815 zł |
Chicco Polly2start Home Highchair Posrebrzany 00079205390000 | 678 zł |
Chicco, Polly 2 Start, krzesło do karmienia, Dots, 4 koła | 709 zł |
Chicco Krzesełko do karmienia Polly 2 Start 3w1 Monkey | 815 zł |
Chicco Polly 2 Start 3w1 Fancy Chicken | 815 zł |