Krzesełko do karmienia Chicco Baby Hug
Wideo 15Zdjęcia 5 |
Chicco Baby Hug |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chicco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chicco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chicco Baby Hug
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chicco Baby Hug 4 w 1 Łóżeczko Dziecięce od Urodzenia do 3 Lat 15 kg Wysok | 839 zł |
Chicco, Baby Hug Air, Łóżeczko niemowlęce wielofunkcyjne 4w1, Stone | 949 zł |
Chicco Baby Hug 4w1 Air Leżaczek Fotel Krzesełko do Karmienia Stone | 949 zł |
Chicco Łóżeczko Baby Hug Air 4w1 Stone | 1 091 zł |
Chicco Łóżeczko Baby Hug AIR 4w1 White Snow | 1 179 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości krzesełka do karmienia Chicco Baby Hug:
- Efekty dźwiękowe
PolecamyPorównaj w tabeli →