Łopata Cellfast ERGO (40-001) (40-001)
Zdjęcia 3 |
Cellfast ERGO (40-001) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast ERGO (40-001)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Ergo szpadel prosty | 102 zł |
Szpadel prosty Cellfast ERGO 40-001 | 107 zł |
Szpadel prosty CELLFAST 40-001, 123 cm | 108 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →