Łopata Cellfast IDEAL PRO (40-207) (40-207)
Cellfast IDEAL PRO (40-207) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL PRO (40-207)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Ideal Szufla Czarny/Niebieski 127 cm 40-207 | 92 zł |
Cellfast C.ideal szufla do piasku pro+ rękawice | 75 zł |
Cellfast Szufla 40-207 | 92 zł |
Szufla do piasku CELLFAST, 127 cm, 1 szt. | 72 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →