Konwektor Cecotec Ready Warm 6500 Turbo Convection 2 kWh (CCTC-05315)
Zdjęcia 4 |
Cecotec Ready Warm 6500 Turbo Convection |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Ready Warm 6500 Turbo Convection 2 kWh
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Konwektor grzewczy ReadyWarm 6500 Turbo Convection 2000 W wydajny | 142 zł |
Grzejnik konwekcyjny CECOTEC Ready Warm 6500 Turbo Convection | 229 zł |
Cecotec ReadyWarm 6500 Turbo Convection | 229 zł |
Grzejnik konwekcyjny CECOTEC Ready Warm 6500 Turbo Convection 5315 | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →