Konwektor Cecotec Ready Warm 1800 Thermal 1.5 kWh
Zdjęcia 6 |
Cecotec Ready Warm 1800 Thermal |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Cecotec Ready Warm 1800 Thermal
Ceny na Cecotec Ready Warm 1800 Thermal |
---|---|---|---|---|
Cecotec Ready Warm 800 Thermal 0.6 kWh | od 371 zł | 2 oferty | ||
Cecotec Ready Warm 1200 Thermal 0.9 kWh | od 448 zł | 4 oferty | ||
Cecotec Ready Warm 1800 Thermal 1.5 kWh | od 558 zł | 2 oferty | ||
Cecotec Ready Warm 2000 Thermal 1.8 kWh | od 615 zł | 2 oferty | ||
Cecotec Ready Warm 2500 Thermal 2 kWh | od 675 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →