Конвектор Cecotec Ready Warm 2500 Thermal Connected 2 кВт (CCTC-05376)
Очікується у продажу 1 000 zł Тип: конвектор; Управління: сенсорне; Джерело живлення: електромережа; Максимальна потужність: 2000; Площа обігріву (м²): 20; термостат; регулювання температури; таймер відключення; програматор; пульт ДУ; Режимів нагрівання: Габарити (см): 63x96.5x26; |
Cecotec Ready Warm 2500 Thermal Connected |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cecotec Ready Warm 2500 Thermal Connected
Ціни на Cecotec Ready Warm 2500 Thermal Connected |
---|---|---|---|---|
Cecotec Ready Warm 800 Thermal Connected 0.6 кВт | від 392 zł | 2 пропозиції | ||
Cecotec Ready Warm 1200 Thermal Connected 0.9 кВт | від 533 zł | 1 пропозиція | ||
Cecotec Ready Warm 1800 Thermal Connected 1.5 кВт | від 577 zł | 1 пропозиція | ||
Cecotec Ready Warm 2000 Thermal Connected 1.8 кВт | від 643 zł | 1 пропозиція |