Конвектор Cecotec Ready Warm 6650 Crystal Connection 0.1 кВт
Фото 4 |
Cecotec Ready Warm 6650 Crystal Connection |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Ready Warm 6650 Crystal Connection 0.1 кВт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Grzejnik elektryczny Niskie Zużycie Gotowy Warm 6670 Crystal Conne | 383 zł |
Cecotec Convection Heater Readywarm 6650 Crystal Connection Biały One Size | 366 zł |
Cecotec Grzejnik elektryczny Niskie zużycie Ready Warm 6650 Crystal Connec | 397 zł |
Модификації Cecotec Ready Warm 6650 Crystal Connection
Ціни на Cecotec Ready Warm 6650 Crystal Connection |
---|---|---|---|---|
Cecotec Ready Warm 6650 Crystal Connection 0.1 кВт | від 366 zł | 3 пропозиції | ||
Cecotec Ready Warm 6700 Crystal Connection 1.5 кВт | від 389 zł | 1 пропозиція | ||
Cecotec Ready Warm 6750 Crystal Connection 2 кВт | від 413 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →