Konwektor ECG TK 2070 2 kWh
Zdjęcia 16 |
ECG TK 2070 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ECG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ECG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ECG TK 2070 2 kWh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ECG TK 2070 grzejnik konwektorowy ECG TK 2070 | 276 zł |
ECG TK 2070, Black | 283 zł |
ECG TK 2070 grzejnik konwektorowy biały ECG TK 2070 | 272 zł |
ECG TK 2070, White | 283 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →