Konwektor Cecotec Ready Warm 2500 Thermal 2 kWh
Zdjęcia 6 |
Cecotec Ready Warm 2500 Thermal |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Ready Warm 2500 Thermal 2 kWh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik elektryczny CECOTEC Ready Warm 2500 Thermal Czarny | Bezpłatny tr | 1 000 zł |
Cecotec Readywarm 2500 Thermal Thermal Emitter 1800w Czarny One Size / EU | 676 zł |
Cecotec Electric Panel Heater Readywarm 2500 Thermal Biały One Size / EU P | 706 zł |
Modyfikacje Cecotec Ready Warm 2500 Thermal
Ceny na Cecotec Ready Warm 2500 Thermal |
---|---|---|---|---|
Cecotec Ready Warm 800 Thermal 0.6 kWh | od 372 zł | 2 oferty | ||
Cecotec Ready Warm 1200 Thermal 0.9 kWh | od 448 zł | 4 oferty | ||
Cecotec Ready Warm 1800 Thermal 1.5 kWh | od 559 zł | 2 oferty | ||
Cecotec Ready Warm 2000 Thermal 1.8 kWh | od 617 zł | 2 oferty | ||
Cecotec Ready Warm 2500 Thermal 2 kWh | od 676 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →