Sokowirówka Cecotec Juice&Fresh 400 Titan
Zdjęcia 24 |
Cecotec Juice&Fresh 400 Titan |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Juice&Fresh 400 Titan
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Juice & Fresh 400 Titan Black Kompaktowy mikser orbitalny o mocy 4 | 176 zł |
Cecotec Juice & Fresh 400 Titan Blender Czarny One Size / EU Plug 04153 | 170 zł |
Cecotec Juice & Fresh 400 Titan White 400W kompaktowy blender orbitalny o | 176 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →