Соковитискач Cecotec Juice&Fresh 400 Titan
Фото 24 |
Cecotec Juice&Fresh 400 Titan |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Juice&Fresh 400 Titan
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Juice & Fresh 400 Titan White 400W kompaktowy blender orbitalny o | 176 zł |
Cecotec Juice & Fresh 400 Titan Blender Czarny One Size / EU Plug 04153 | 169 zł |
Cecotec Juice & Fresh 400 Titan Black Kompaktowy mikser orbitalny o mocy 4 | 176 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →