Sokowirówka Cecotec Strong Titanium 19000 (04080)
Zdjęcia 10 |
Cecotec Strong Titanium 19000 |
|
Niedroga i wszechstronna wyciskarka odśrodkowa o atrakcyjnym okrągłym kształcie i automatycznym systemie oddzielania miąższu, który sprawia, że model jest wygodniejszy w codziennym użytkowaniu. Przeznaczony do przetwarzania miękkich i soczystych warzyw i owoców (należy zwrócić uwagę, że wydajność urządzenia jest znacznie zmniejszona przy przetwarzaniu twardych, mało soczystych i włóknistych owoców).
Ze względu na cechy konstrukcyjne mechanizmu odśrodkowego i dobrą moc silnika elektrycznego (800 W), wykazuje dobre osiągi dla najszybszego wirowania. Zwróćmy uwagę na fakt, że wyciskarki Cecotec Strong Titanium 19000 posiadają okrągły otwór załadunkowy o średnicy 65 mm, który pozwala załadować całe owoce lub połówki podczas pracy, znacznie oszczędzając czas poprzez skrócenie czasu czynności przygotowawczych.
Panel sterowania reprezentowany jest przez prosty trójpozycyjny przełącznik - wyłączony i dwa tryby prędkości. Maksymalna prędkość robocza to 19000 obr/min. Zapewniona jest ochrona przed przegrzaniem i automatyczne blokowanie przed włączeniem w przypadku niekompletnego/nieprawidłowego montażu. W dolnej części urządzenia znajduje się specjalna przegroda do zwijania i przechowywania przewodu zasilającego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Kup Cecotec Strong Titanium 19000
Cecotec Blender do owoców i warzyw StrongTitanium 19000 Moc 650W prędkość | 172 zł |
Sokowirówka CECOTEC Titanium 19000 biała | 249 zł |
Sokowirówka Cecotec StrongTitanium 19000 Biała | 279 zł |
Cecotec Extreme Titanium 19000 Biały | 249 zł |
Cecotec Extreme Titanium 19000 Biały | 249 zł |