Licznik rowerowy / prędkościomierz CATEYE Velo 9 CC-VL820
CATEYE Velo 9 CC-VL820
Rodzaj:przewodowy
Wyświetlacz:2 -liniowy
Statystyka:prędkość
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Velo 9 CC-VL820
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CATEYE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CATEYE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CATEYE Velo 9 CC-VL820
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cateye Velo 9 White Unisex Adult czarny m CC-VL820 | 80 zł |
Cateye Licznik rowerowy CATEYE VELO 9 CC VL820 czarny | 80 zł |
Licznik rowerowy Cateye Velo 9 CC-VL820 | 71 zł |
Cateye Velo 9 3524054 | 78 zł |
Cateye Licznik rowerowy CATEYE VELO 9 CC VL820 biały uniwersalny | 85 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →