Велокомп'ютер / спідометр CATEYE Velo 9 CC-VL820
CATEYE Velo 9 CC-VL820
Тип:дротовий
Дисплей:2 рядковий
Статистика:швидкість
Всі характеристики
Характеристики Velo 9 CC-VL820
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CATEYE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CATEYE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CATEYE Velo 9 CC-VL820
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cateye Velo 9 Black Unisex Computer Adult czarny czarny m CC-VL820 BLACK | 125 zł |
Cateye, Licznik rowerowy, rozmiar uniwersalny | 80 zł |
Cateye Velo 9 3524054 | 78 zł |
Cateye Licznik rowerowy CATEYE VELO 9 CC VL820 czarny | 80 zł |
Cateye Licznik rowerowy Velo 9 cc VL820 czarny | 81 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →