Zegarek Casio WS-1600H-1A
Casio WS-1600H-1A |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio WS-1600H-1A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WS-1600H -1AVEF WS-1600H -1AVEF | 206 zł |
Zegarek Męski Casio WS-1600H-1AVEF czarny | 261 zł |
Sportowy czarny zegarek elektroniczny Casio WS-1600H-1AVEF | OFICJALNY SKL | 229 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio WS-1600H-1A:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz do 2099 roku
- Poświata
- Włącz/wyłącz dźwięk przycisków
PolecamyPorównaj w tabeli →