Zegarek Casio W-201-1B
Casio W-201-1B |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio W-201-1B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Cyfrowy zegarek kwarcowy z plastikowym paskiem W-201-1BVEG czarny ci | 200 zł |
W-201 -1BVEG W-201 -1BVEG | 224 zł |
Zegarek Męski Casio W-201-1BVEG czarny | 224 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio W-201-1B:
- Poświata
- Sygnał godzinowy
- Kompletny kalendarz automatyczny do 2099 roku
PolecamyPorównaj w tabeli →