Zegarek Casio G-Shock GM-2100G-1A9
Wideo 14Zdjęcia 12 |
Casio G-Shock GM-2100G-1A9 |
|
W pełni automatyczny kalendarz do 2099 roku.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GM-2100G-1A9
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek G-SHOCK Zegarek Casio G-Shock GM-2100G-1A9ER Męski | 989 zł |
G-SHOCK Metal Covered Stay Gold GM-2100G -1A9ER | 989 zł |
Casio G-Shock GM-2100G-1A9ER - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 798 zł |
Zegarek Męski Casio G-Shock Original Metal Covered | 859 zł |
Zegarek G-SHOCK GM-2100G-1A9ER CasiOak Gold Metal Covered Series - Natychm | 989 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GM-2100G-1A9:
- Sygnał godzinowy
- Wycisz / wyłącz wyciszenie dźwięku
PolecamyPorównaj w tabeli →