Zegarek Casio G-Shock GA-B2100-2A
Wideo 12Zdjęcia 11 |
Casio G-Shock GA-B2100-2A |
|
Funkcja Flight Log GPS zapisuje dokładną lokalizację wraz z godziną i datą.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GA-B2100-2A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek G-SHOCK Zegarek Casio G-Shock GA-B2100-2AE Bluetooth Solar | 629 zł |
CASIO G-SHOCK GA-B2100 -2AER | 629 zł |
Casio G-shock CasiOak Tough Solar GA-B2100-2AER - Mężczyzna - 49 mm - Cyfr | 699 zł |
Casio G-Shock GA-B2100-2AER - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 537 zł |
Zegarek Casio G-Shock GA-B2100-2AER Granatowy SMART GA B2100 2 | OFICJALNY | 629 zł |
SPORTOWY ZEGAREK G-SHOCK GA-B2100-2AER - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY DO | 488 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GA-B2100-2A:
- Sygnał godzinowy czas
- Włączanie / wyłączanie dźwięku przycisków
- Super jasne podświetlenie
- Wielojęzyczny
- Automatyczny kalendarz do 2099 roku
- 12/24-godzinny wyświetlacz czasu
PolecamyPorównaj w tabeli →