Zegarek Casio A1000MG-9EF
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Casio A1000MG-9EF |
|
Ramka wyświetlacza z macicy perłowej.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio A1000MG-9EF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Vintage A1000MG-9EF - Zosta staym klientem i kupuj jeszcze taniej | 599 zł |
Zegarek damski, A1000MG-9EF | 786 zł |
ZEGAREK CASIO A1000MG-9EF - GWAR.3+3 LATA - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY | 599 zł |
Casio Vintage A1000MG-9EF - Zostań stałym klientem i kupuj jeszcze taniej | 599 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →