Samochód zdalnie sterowany Carrera Red Hunter X (370180012)
Zdjęcia 5 |
Carrera Red Hunter X
Rodzaj:monster truck
Skala modelu:1:18
Silnik:elektryczny
Maks. prędkość:do 9 km/h
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Red Hunter X
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carrera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carrera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carrera Red Hunter X
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carrera RC Hell Rider I zdalnie sterowana ciężarówka dla dzieci i dorosłyc | 143 zł |
Samochody Carrera Red Hunter X RC 2,4 GHz DZI-ZPOJ-CRR-0121 | 170 zł |
Carrera Carrera RC Red Hunter X 2,4GHz | 146 zł |
Carrera Auto na radio Red Hunter X czarny | 146 zł |
Carrera Auto RC Red Hunter X 2,4GHz | 137 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →